top of page
ורוניקה גורן - מעצבת פנים
level,פשוט לעלות שלב
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
ורוניקה גורן - מעצבת פנים
פרויקטים

ורוניקה גורן - מעצבת פנים

סטיילינג בדירת קבלן

לקוחות חוזרים שלי, שיצאו לחיים החדשים שלהם אחרי הפרישה מהמרוץ...פנו אליי שוב, להגשים להם חלום על דירה שמתאימה לסגנון החיים החדש שלהם.
הם עברו מכרמיאל לקריות כי רצו להרגיש קרובים לחיי חברה שלהם וביקשו שגם הפעם אצור עבורם בית, שכל מי שיכנס איליו, יגיד WOW.

מדירת שיכון לדירת בוטיק

כשנכנסתי לדירה בפעם הראשונה כל מה שראיתי זה המון צבע חום בכל מיני גוונים.
בעלת הדירה אמרה לי בכל מבואס " אני לא יכולה יותר לראות את זה..., תעזרי לנו! אנחנו רוצים דירה כמו בז'ורנלים , שיהיה לנו נעים וכיף לחזור אליה".
החדרים עברו מתיחת פנים קלה לפני שנה, לכן התמקדנו בסלון, מטבח ופ"א ומקלחת ראשית.
הילדים כבר גדלו ולא היה צורך באמבטיה, ואכן היא החלפה במקלחון גדול ומפנק.
הדירה עוצבה בקו אלגנטי עם נגיעות חמות של עץ וכפריות מרומזת.

דירת קבלן אלגנטית וקלילה

זוג שעזב את בית פרטי בכרמיאל לטובת הקרבה לנכדים, פנה אליי בבקשה לייצר עבורם ועבור הנכדים דירה, שתענה על כל הדרישות:
1. "עיצוב משגע, אבל אין לי מושג מה אני אוהבת...אני צריכה שתכווני אותי"
2. "שיהיה מטבח עם משטח עבודה גדול והמוווווווון אחסון"
3. "שהנכדים לא ירצו לעזוב"

דירה זמנית

היא - סטודנטית לרפואה, הוא - מהנדס + ילד בלונדיני מהמם קצת יותר משנתיים. עברו לפריפריה מהמרכז: "...עד שהיא תסיים את הלימודים. הדירה הזו מקסימום ל5 שנים. יש לנו שבועיים מקבלת המפתח עד למעבר...". בשיפוץ נגענו רק במה שהיה הכרחי - טיפלתי בסלון, פינת אוכל ומקלחות.

דירת קבלן בכרמיאל

זוג פנסיונרים פנה אליי אחרי שרכשו דירה בפרויקט חדש בכרמיאל. הם רצו תכנון יותר יעיל של המטבח ( כיא היא בשלנית בחסד), סלון, פינת אוכל וחדר שינה כולל חדר ארונות. היה לנו חודש מקבלת אישור להכניס בעלי מקצוע לדירה ועד למעבר. את כל התכניות ורכישות ביצענו לפני קבלת מפתח, כך שעם קבלת מפתח התייצב בדירה צבע שלם הכולל נגר, איש גבס, איש האבן וצבעי.

עיצוב מספרה בגוונים בהירים ושמחים

הפרויקט נמשך חודש, היה חשוב לי להאיר את המקום החשוך ולכן השתמשתי בגוונים בהירים ושמחים

עיצוב מלון בוטיק בעמקה

נעניתי לבקשת הבעלים שהייתה ליצור מלון בוטיק שלא יראה כמו מלון. הנוף הוא זה שהכתיב את הסגנון העיצובי של הבניין

דירה חדשה מקבלן בקריות

זוג לא צעיר פנה אליי כאשר רכשו דירה מקבלן בקומפלקס בשלבי הבנייה. הילדים כבר מזמן עזבו את הקן אך חשוב היה לאפשר להם ולנכדים להגיע מרחוק ולהישאר לכמה ימים. תכננתי את הדירה מחדש ויצרתי חלוקת פנים שתאפשר את כל הבקשות ותתאים בול לצרכים

פנטהאוס חדש בקריות

קיבלתי את הדירה מה שנקרא "על הנייר" והייתי צריכה להתאים אותה לזוג פנסיונרים שאוהבים לארח ילדים, נכדים וחברים. שינינו את חלוקת הפנים שתתאים לצרכים והתמקדנו בעיצוב מודרני קלאסי

שיפוץ בית פרטי במעלות

הפרויקט כלל בית בעיצוב מיושן אשר היה צורך להתאים אותו לזוג צעיר עם ילדה ועוד אחד בדרך. הבית עבר מהפך עיצובי של 180 מעלות עם מטבח וסלון מודרניים, אמבטיות וחדרים חדשים

דירת בוטיק בנהריה

בעלת הדירה פנתה אליי עוד לפני שחתמה על הסכם קניית הדירה. זהו שלב חשוב כי מעצבת פנים טובה יכולה כבר בשלב הזה לתת כמה טיפים שיכולים לשדרג את הנכס על חשבון הקבלן. את הטיפים שלי הקבלן כלל לה במפרט מכר המשודרג. הדירה מיועדת לאישה שגרה עם בנה הקטן (שהתגייס בינתיים) והנכדים באים לבקר הרבה.

bottom of page